Aktuální informace pro rodiče – distanční výuka

30.10.2020

Vážení rodiče,

zřejmě jste již zaznamenali, že od 2. 11. 2020 bude i naše základní a střední škola uzavřena (prohlášení ministra školství Plagy). Prozatím bude uzavření po dobu nouzového stavu, tedy do 20. 11. 2020. V pondělí 2. 11. budeme mít ve škole poradu ohledně organizace distanční výuky a učitelé provedou nutnou přípravu. Od 3. 11. bude distanční výuka oficiálně probíhat. Podrobné informace o způsobu distanční výuky dostanete v průběhu pondělka od svých třídních učitelů. Budeme se snažit přizpůsobit výuku věku dětí a jejich i Vašim možnostem. Pokud máte problémy s technickým vybavením (notebook, připojení) neváhejte se na mne obrátit, určité možnosti máme. Podle předběžných informací od třídních učitelů jsme zatím žádné velké problémy v tomto smyslu nezaznamenali.

Prosím o shovívavost s provozem kanceláře školy, jsme nyní v oslabení kvůli onemocnění covid 19.

Škola již nebude vydávat žádná potvrzení o uzavření školy. Informace k ošetřovnému najdete na odkazu: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu.

Zde je i ke stažení formulář, přímý odkaz na formulář: https://www.cssz.cz/web/cz/-/zadat-o-osetrovne-bude-jednodussi-rodicum-staci-vyplnit-jediny-formular

Snad jsem zodpověděla Vaše možné otázky, pokud i tak nějaké máte, jsem Vám k dispozici.

Přeji Vám a dětem především hodně zdraví a klidný domácí provoz.

S pozdravem

Magdaléna Vančatová, ředitelka